Rekomendacje

“Otwierając nowy bank poszukiwaliśmy doświadczonej pracowni architektonicznej, która będzie w stanie wykonać projekt sieci placówek odpowiadający naszym wysokim aspiracjom.”

Dokument

Alior Bank, Andrzej Papuda

“Profesjonalizm, sprawne działanie, elastyczność i szybkie reagowanie, zrozumienie potrzeb bezproblemowa współpraca ze wszystkimi stronami w procesie realizacji inwestycji…”

Dokument

Casinos Poland, Zbigniew Macioszek

“Współpraca na każdym etapie prac projektowych przebiegała sprawnie. … W trakcie realizacji projektów kontakty ze wszystkimi pracownikami i współpracownikami pracowni przebiegały bezproblemowo.”

Dokument

Crédit Agricole, Marcin Neuman

“Architekci z pracowni AWA wywiązali się z postawionego zadania. Przedstawili odpowiednie rozwiązania zarówno pod względem funkcjonalno-użytkowym jak i architektoniczno-plastycznym. Ich koncepcje trafiły w oczekiwania oraz sprostały wymaganiom naszego klienta.”

Dokument

Deloitte Consulting, Grzegorz Cimochowski

“Polecamy usługi pracowni architektonicznej AWA – Autorski Warsztat Architektury każdemu inwestorowi.”

Dokument

GE Money Bank, Wojciech Mękwiński

“Architekci szybko i zgodnie z wytycznymi określonym w nowym standardzie banku wykonywali wstępne koncepcje, bezzwłocznie uwzględniając zgłaszane uwagi i potrzeby.”

Dokument

ING Bank Śląski, Piotr Bronicki

“Z całym przekonaniem polecamy każdemu inwestorowi korzystanie z usług pracowni AWA.”

Dokument

Jansan, Jerzy Janusz

“Architekci potrafili trafić w nasze oczekiwania i stworzyć budynki nie tylko atrakcyjne, ale także funkcjonalne i racjonalnie zaprojektowane.”

Dokument

Jaworscy Nieruchomości, Adam Jaworski

“Wykonane w pracowni projekty prezentują najwyższy poziom zarówno pod względem architektonicznym jak i opracowania dokumentacji.”

Dokument

Kredyt Bank, Rafał Mateusiak

“Wszystkie projekty budowlano-wykonawcze zostały wykonane zgodnie z umową. W żadnym przypadku nie został przekroczony termin realizacji.”

Dokument

Nordea Bank, Marek Leciejewski

“Na podstawie dotychczasowej współpracy […] Architekt dał się poznać jako odpowiedzialny i otwarty na potrzeby biznesowe partner.””

Dokument

PKO Bank Polski, Jacek Paszkiet

“Współpraca z architektami przebiegała bez żadnych problemów. Wszystkie projekty zostały wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zawsze w terminie.”

Dokument

Pramerica Życie TUiR, Grażyna Smuszowicz

“Architekci wywiązali się z zadania doskonale, przedstawiając bardzo wartościowe, ciekawe i niebanalne rozwiązania zarówno pod względem funkcjonalno-użytkowym jak i architektoniczno-plastycznym.”

Dokument

Santander Consumer Bank, Piotr Humeńczuk